Gorozhanin.com.ua

Toyota розробляє новий кросовер 4Active

Февраль 12
13:14 2020

Компанія Toyota в США патентує назву 4Active. Відповідна заявка вже отримана Бюро по патентах і товарних знаків. Передбачається, що назву 4Active отримає новий кросовер "Тойоти".

Якщо виходити з назви 4Active, то мова йде про автомобіль для поїздок по місту і бездоріжжю. Швидше за все, його цільовою аудиторією стануть люди, які ведуть активний спосіб життя, що часто виїжджають на природу. Але це не повинен бути "чистий" SUV.

Можливо, Toyota 4Active побудують на базі концепту FT-4X, який був вперше показаний три роки тому на автосалоні в Нью-Йорку. Цей концепт створили на глобальній модульної платформі TNGA. Його розміри такі ж, як і розміри кросовера Toyota CH-R. Концепт відрізнявся знімними панелями на кузові між задніми колісними арками і дахом.

У лінійку двигунів 4Active увійдуть, судячи з усього, бензинові і дизельні агрегати, залежно від країни, де його будуть продавати. Покупцям також обов’язково запропонують гібридну версію. Не виключена поява повністю електричної версії.

Раніше повідомлялося, що Toyota вже готується випускати якусь нову модель на своєму заводі в американському штаті Алабама. Можливо, мова йде про новий кросовер.

The post Toyota розробляє новий кросовер 4Active appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Читать всю статью