Gorozhanin.com.ua

ТОП-5 найгірших українських доріг

Февраль 12
15:14 2020

В Україні щорічно інвестують десятки мільярдів гривень на будівництво і ремонт доріг, однак більшість з них досі не витримують ніякої критики. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук склав власний рейтинг найгірших українських доріг.

Траса М-12 "Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка"

Трасу М-12 (див. фото вгорі) обіцяли повністю відремонтувати до 2019 року. Однак, цього не зроблено. Можливо, в 2020 році її нарешті відремонтують. У 2019 році "Укравтодор" розірвав контракт з китайською компанією, яка ремонтувала цю дорогу. За 1,5 року китайці виконали лише 1% від запланованих робіт.

Траса М-23 "Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя"

Кабінет міністрів України включив трасу М-23 у список доріг, які ремонтуватимуть в 2020 році. Ця необхідність вже давно назріла. Судячи з фотографій, деякі ділянки цієї дороги взагалі проїхати не можна.

Траса Н-14 "Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв"

Цю трасу з-за повної відсутності асфальту і ями в півтора метра глибиною водії називають пекельною. У миколаївському облавтодорі кажуть, що для завершення ремонту потрібно більш 1 млрд. гривень.

Траса Н-11 "Дніпро – Миколаїв (через Кривий Ріг)

Трасу М-11 ремонтують давно, витративши на це значні гроші. Однак, до завершення робіт ще дуже далеко. У нинішньому році Кабмін знову виділить гроші на ремонт цієї дороги.

Траса Н-03 "Житомир – Чернівці"

Дорожники повинні в 2020 році нарешті привести трасу М-03 в порядок. Цю дорогу ремонтують вже кілька років. Певний прогрес є, але до кінця робіт ще дуже далеко.

The post ТОП-5 найгірших українських доріг appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Microsoft опубликовала информацию о предстоящем релизе Windows 10 May 2020 Update

Microsoft опубликовала информацию о предстоящем релизе Windows 10 May 2020 Update

Читать всю статью

Мы в соцсетях