Gorozhanin.com.ua

ТОП-5 найбільш надійних рамних позашляховиків

Март 25
20:59 2020

Автовиробники зараз випускають набагато менше рамних позашляховиків, ніж раніше. Між тим, знайдеться чимало фанатів таких машин, в тому числі і в нашій країні. Тому пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найбільш надійних рамних позашляховиків.

5. Mitsubishi Pajero

Компанія Mitsubishi випускає знаменитий повнорозмірний позашляховик Mitsubishi Pajero з 1982 року. Любителі офф-роуда особливо цінують Pajero другого покоління (див. фото вгорі), який випускали в 1991-1999 роках. У лінійку його двигунів входять два агрегати – бензиновий і дизельний. Трансмісія Super Select 4WD дозволяє пересуватися на повному приводі по сухим покриттям за рахунок міжосьового диференціала.

4. Nissan Patrol

Nissan Patrol можна вважати класичним рамним позашляховиком аж до п’ятого покоління, яке випускали в 1997-2010 роках. Patrol п’ятого покоління (Y61) – це останній зі справжніх "Патрулів". Особливу живучість йому надає дуже проста і надійна схема ходової частини з нерозрізними мостами. Це надійний, простий, безпечний позашляховик з відмінними позашляховими якостями. Звичайно, у нього є свої недоліки. Наприклад, у нього немає багатьох сучасних систем.

3. Mercedes G-Class

У 1979 році почалося серійне виробництво Mercedes G-Class. Він швидко завоював популярність у любителів "офф-роуду". "Гелик" нового покоління, який з’явився в 2019 році, зберіг не тільки свій традиційний "квадратний" дизайн кузова, але і відмінні позашляхові якості. При цьому йому додали деякі сучасні елементи дизайну і передові технології.

2. Toyota Land Cruiser 80

Toyota Land Cruiser 80 компанія Toyota випускала в 1990-1997 роках. Це по-справжньому всепогодний і фантастично живучий позашляховик. У нього було багато двигунів (рядні шестициліндрові, бензинові та дизельні), трансмісій і кілька варіантів реалізації повного приводу. При цьому він досі виглядає досить сучасно. У всякому разі, про нього не скажеш, що він "ретро".

1. Toyota Land Cruiser 70

Toyota Land Cruiser 70 серії почали випускати в 1984 році. Цікаво, що його в Японії випускають й досі. Спочатку у нього був тільки трехдверний кузов, але пізніше з’явилася п’ятидверна версія. У лінійку двигунів входять надзвичайно надійні два бензинових і два дизельних агрегати. Це прекрасний старий добрий позашляховик з мінімумом електроніки і складних механізмів.

The post ТОП-5 найбільш надійних рамних позашляховиків appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На трассе Кропивницкий-Запорожье возле разрушенного моста построят временную переправу: что происходит на объекте сейчас, — ФОТОРЕПОРТАЖ

На трассе Кропивницкий-Запорожье возле разрушенного моста построят временную переправу: что происходит на объекте сейчас, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Читать всю статью

Мы в соцсетях