Gorozhanin.com.ua

ТОП-3 найпопулярніших в Україні нових автомобілів Toyota

Март 11
17:31 2020

Автомобілі Toyota користуються великим попитом в Україні. Ми цінуємо їх за надійність, хороше обладнання, привабливий дизайн і доступну ціну. Пропонуємо вашій увазі ТОП-3 найпопулярніших в Україні нових автомобілів Toyota за підсумками лютого 2020 року.

3. Toyota Camry

Toyota Camry (див. фото вгорі) з давніх-давен славиться своєю надійністю. Він впевнено утримує високі позиції в своєму сегменті автомобільного ринку. Справжню японську якість зберегла і Camry нового (сьомого) покоління. Ця модель відповідає всім основним вимогам, що пред’являються до седану бізнес-класу.

У лютому 2020 року в Україні зареєстрували 170 нових автомобілів Toyota Camry. Українці на них витратили 5,9 млн. доларів.

2. Toyota Land Cruiser Prado

Toyota Land Cruiser Prado – знаковий для України автомобіль. Це один з найпопулярніших позашляховиків в нашій країні. Він багато років поспіль популярний як на первинному, так і на вторинному автомобільному ринку.

Минулого місяця в Україні зареєстрували 248 нових позашляховиків Land Cruiser Prado. На них українці витратили 11 млн. доларів.

1. Toyota RAV4

Toyota RAV4 – це справжній бестселер на українському автомобільному ринку. У лютому 2020 року в Україні зареєстрували 482 нових кросоверів RAV4. На них українці витратили 13 млн. доларів.

Головні достоїнства Toyota RAV4 – стильний дизайн, витривалі й живучі мотори з відмінними характеристиками, хороший салон, класна ергономіка, великий набір обладнання вже в базовій комплектації.

The post ТОП-3 найпопулярніших в Україні нових автомобілів Toyota appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Смышленые попугаи научились играть в волейбол и теперь набирают армию болельщиков в Сети

Читать всю статью

Мы в соцсетях