Gorozhanin.com.ua

Renault запропонує українцям автомобілі з заводським ГБО

Февраль 11
22:43 2020

Renault в 2020 році запропонує українцям кілька моделей із заводським ГБО. Про це в своєму інтерв’ю розповів голова українського офісу "Рено" Франсуа Маріотт.

За словами Маріотта, в Україні спостерігається великий інтерес до нових автомобілів із заводським ГБО. Саме тому компанія Renault в нинішньому році випустить на український ринок відразу кілька моделей, які працюють на автогазі.

На жаль, Маріотт не став називати конкретні моделі з заводським газоболонним обладнанням. Можна припустити, що мова йде насамперед про Renault Duster, а також про Logan і Sandero.

Раніше в нинішньому році в Бельгії відбулася презентація кросовера Duster із заводським ГБО. У нього витрати на паливо на 30% менше, ніж у аналогічного кросовера з бензиновим мотором. Французи обіцяли, що таке ж заводське ГБО невдовзі отримають Renault Logan і Sandero.

Нагадаємо, що в 2019 році в Україні продали понад 5 500 нових автомобілів з ГБО. Лідером серед таких машин став Renault Logan. Експерти прогнозують, що в 2020 році українці теж будуть активно купувати машини з ГБО або переобладнати старі авто на газ.

The post Renault запропонує українцям автомобілі з заводським ГБО appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Предиабет: половина людей с диабетом не знают о диагнозе

Читать всю статью