Gorozhanin.com.ua

Поліція пояснила, що робити, якщо водійські права не відображаються у додатку «Дія»

Февраль 13
20:45 2020

З 6 лютого українці можуть завантажувати мобільний додаток "Дія", який дозволяє зберігати водійські права і техпаспорт на машину в електронному вигляді. Були скарги, що водійські права не відображаються в ньому. Прес-служба Головного сервісного центру МВС пояснила, що потрібно робити в цьому випадку.

Перш за все, потрібно перейти в електронний кабінет водія, авторизуватися в ньому і заповнити всі поля необхідними даними.

Після цього слід завантажити файл з зображенням обох сторін документа. Зверніть увагу, що формат файлу – тільки .jpg. Інших форматів поки не передбачено.

На заключному етапі відправте свою електронну заяву в сервісний центр МВС. Співробітники цієї установи оброблять вашу заявку, внесуть зміни в базі, і в кінцевому підсумку інформація оновитися в додатку "Дія".

Як бачите, нічого складного в цьому немає. Правда, не відомо, скільки доведеться чекати, поки оновиться інформація в додатку "Дія" і в ньому відображаться водійські права.

Раніше повідомлялося, що за перші чотири дні роботи додатку "Дія" його завантажили більше 1 млн разів. Цифровими правами можуть скористатися 9,5 млн осіб. Але поки оцифровані ще далеко не всі водійські посвідчення.

The post Поліція пояснила, що робити, якщо водійські права не відображаються у додатку "Дія" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Apple выкупила компанию Voysis

Apple выкупила компанию Voysis

Читать всю статью