Gorozhanin.com.ua

Поліція пообіцяла карати водіїв за спробу приховати номер автомобіля

Июль 04
11:37 2020

Поліція пообіцяла штрафувати водіїв, які намагаються приховати від камер автофіксації порушень ПДР номер автомобіля. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За словами Антона Геращенка, всіх водіїв, що маскують номерні знаки, будуть штрафувати за навмисне псування номерного знака. Правда, не зовсім зрозуміло, на яку нормативно-правову базу у цьому випадку буде посилатися поліція. Українське законодавство передбачає штраф у розмірі 170 грн за управління автомобілем, у якого погано читається номерний знак. Повторне таке правопорушення тягне за собою штраф у розмірі 225 грн.

Є ще стаття 290 КК України – Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу. Вона передбачає штраф від 150 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Геращенко зазначив, що спроби водіїв приховати від камер автофіксації порушень ПДР номерні знаки безрезультатні. Система фіксує навіть номери, на які наклеєна плівка.

Після того, як 1 червня в Україні запрацювала система автофіксації порушень ПДР, деякі водії почали різними способами "маскувати" номери. Наприклад, на одну букву номерного знака наклеюють папір. Також використовують плівку або скотч.

З такими замаскованими номерами водіїв зупиняє перший же пост поліції, після чого складається адміністративний протокол.

The post Поліція пообіцяла карати водіїв за спробу приховати номер автомобіля appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Усиление жары в Харькове: погода сегодня

Читать всю статью

Мы в соцсетях