Gorozhanin.com.ua

Поліція хоче збільшити штрафи водіям і зробити як у Фінляндії

Июнь 27
20:21 2020

МВС України розробило законопроект, який передбачає значне збільшення штрафу водіям за перевищення швидкості. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко вважає, що в нашій країні сума штрафу за порушення ПДР повинна обчислюватися відсотком від доходу водія.

Зараз якщо водій перевищив швидкість до 50 км/год, то він повинен віддати державі 127,5 гривень, якщо більше 50 км/год – 510 гривень. Новий законопроект передбачає різке збільшення цих цифр. Наприклад, водіїв, які перевищили швидкість більше, ніж на 50 км/год пропонується штрафувати на 3 400 грн.

Геращенко, а значить це офіційна позиція МВС, впевнений, що в нашій країні сума штрафу за порушення ПДР повинна обчислюватися відсотком від доходу водія. Така практика існує в деяких країнах, наприклад, в Фінляндії і Швейцарії.

Передбачається, що збільшення штрафів змусить українських водіїв дотримуватися правил дорожнього руху. Це, в свою чергу, призведе до зниження кількості ДТП.

Поки новий законопроект МВС ще не зареєстровано у Верховній Раді, і тому ми не знаємо його подробиці. Коли він надійде в парламент – не повідомляється.

The post Поліція хоче збільшити штрафи водіям і зробити як у Фінляндії appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях