Gorozhanin.com.ua

Поліцейський лайфхак для тих, хто влітку возить дітей в автомобілі

04 июля
13:47 2020

Коли в салоні автомобіля знаходяться діти, водієві потрібно бути уважніше подвійно. Особливо, якщо справа відбувається влітку. Патрульна поліція України дала поради тим автомобілістам, які планують влітку подорожувати разом із дітьми.

Перш за все, потрібно подбати про те, щоб у салоні машини було автокрісло. Не забудьте перевірити ремені безпеки.

Потрібно обов’язково перед початком автомобільної подорожі перевірити аптечку. При необхідності – доповнити її. В дорозі дітям можуть знадобитися м’ятні льодяники.

Обов’язково проведіть з дитиною "профілактичну" бесіду. Розкажіть їй куди ви їдете, що можна і що не можна робити в дорозі.

Під час поїздки робіть регулярні зупинки, щоб трохи розім’ятися. Медики не рекомендують, щоб діти перебували в автокріслі дві години без перерви. Під час зупинки провітрюйте салон. Дітей у спеку в салоні залишати не можна!

Перед початком автоподорожі дітям не потрібно переїдати, інакше в дорозі їх може занудити. До речі, нудоту може викликати навіть ароматизатор в салоні, тому його краще на деякий час прибрати. Втім, ароматизатор з запахом м’яти або лимона навряд чи викличе нудоту.

В дорогу для дітей потрібно взяти воду (негазовану), легкі закуски, іграшки. Це їм може дуже стати в нагоді, а вам буде спокійніше керувати автомобілем.

Вдалої поїздки та гарного відпочинку!

The post Поліцейський лайфхак для тих, хто влітку возить дітей в автомобілі appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье презентовали первый санитарный вертолет: как он выглядит, — ФОТОРЕПОРТАЖ

В Запорожье презентовали первый санитарный вертолет: как он выглядит, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY