Gorozhanin.com.ua

Перший серійний український електромобіль – покупцям хочуть давати пільги

Февраль 12
19:33 2020

В Україні вже давно, хоча і з різним успіхом, випускають електричні автобуси. У майбутньому в нашій країні можуть налагодити серійне виробництво легкових електромобілів. Причому, досить високої якості.

Про можливість випуску в Україні електромобілів в своєму інтерв’ю розповів Олексій Рябчин, який є заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

За словами Рябчина, потрібно зробити ряд кроків, щоб в нашій країні можна було налагодити серійне виробництво машин з електричною силовою установкою. Зокрема, для залучення іноземних інвесторів слід відмовитися від стимулювання імпорту іноземних автомобілів. Замість цього Рябчин пропонує безпосередньо стимулювати грошима українців, які купують нові електромобілі.

Рябчин вважає, що в Україні потрібно випускати не просто електромобілі, а якісні електромобілі. Але при цьому вони повинні бути доступними за ціною.

Нагадаємо, що в 2019 році міністр інфраструктури Володимир Омелян запропонував компанії Hyundai побудувати в Україні завод для випуску електромобілів. На жаль, південнокорейська компанія поки не дала свою згоду на цю пропозицію.

The post Перший серійний український електромобіль – покупцям хочуть давати пільги appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях