Gorozhanin.com.ua

Новий «Гелендваген» отримає екстремальну версію

Май 31
15:39 2020

Mercedes-Benz G-Class нового, третього, покоління як і його попередник отримає екстремальну версію 4×4 Squared. Ця новинка вже помічена фотошпигунами під час дорожніх тестів.

Перший Mercedes-Benz G 500 4×4 Squared дебютував п’ять років тому. У нього кліренс був в 2 рази більше, ніж у стандартного "Гелендвагена". Крім того, ця версія мала портальні мости як у шестиколісного пікапа G 63 AMG 6×6 і підвіску з парою амортизаторів на колесо.

Новий Mercedes-Benz G550 4×4 Squared збереже величезний дорожній просвіт і інші елементи, необхідні для того, щоб подолати навіть найекстремальніше бездоріжжя.

Який мотор буде перебувати у нього під капотом – поки точно не відомо. За чутками, це будуть агрегати від стандартної версії "Гелендвагена". Не виключено, що Mercedes-AMG на базі G63 зробить свою власну екстремальну версію "Геліка".

Mercedes-Benz поки офіційно не оголошував про те, що планує запропонувати покупцям саму екстремальну версію нового G-Class. Але це можна вважати вже фактом. Зараз 4×4 Squared коштує 225 925 доларів, а його нова версія буде коштувати ще дорожче.

The post Новий "Гелендваген" отримає екстремальну версію appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях