Gorozhanin.com.ua

Німець помилково купив 27 електромобілів Tesla, і пішов у “відказ”

Июнь 20
12:23 2020

У Німеччині діють суттєві фінансові пільги покупцям електромобілів. Але вони не зможуть окупити людську дурість, на кшталт такої, яку зробив німець, який помилково купив 27 електромобілів Tesla Model 3.

Електромобілі, як і звичайні машини з двигуном внутрішнього згоряння, зараз можна легко купити через Інтернет. Для цього потрібно мінімум часу і елементарна грамотність.

На жаль, одному жителеві Німеччини елементарної грамотності при купівлі автомобіля по Інтернету не вистачило. Він 27 разів за день натиснув на кнопку "Купити", хоча йому потрібен був всього один електромобіль Tesla Model 3.

Німець пояснив, що коли він в перший раз спробував оформити замовлення на сайті компанії Tesla, стався технічний збій. Потім збій стався в другий, третій, четвертий раз… І так 26 разів поспіль. Лише на 27-й раз сайт повідомив, що купівля оформлена.

В результаті, німець купив електромобілів на 1 404 000 євро. Він, звичайно, купувати їх відмовився. Однак, йому доведеться за відмову від покупки заплатити компанії Tesla цілих 2 700 євро.

The post Німець помилково купив 27 електромобілів Tesla, і пішов у “відказ” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Смышленые попугаи научились играть в волейбол и теперь набирают армию болельщиков в Сети

Читать всю статью

Мы в соцсетях