Gorozhanin.com.ua

Не поспішайте платити: автофіксація порушень ПДР може побачити автомобіль-двійник

Июнь 29
11:19 2020

Створення автомобілів-двійників – досить популярний спосіб шахрайства в Україні. Деякі автомобілісти навіть не підозрюють, що по дорогах їздять такі ж машини, як у них. Тепер автомобілі-двійники знаходять за допомогою системи автофіксації порушень ПДР.

Все почалося з того, що Максим Захарченко отримав поштою повідомлення про оплату штрафу за перевищення швидкості. Однак, під час скоєння правопорушення він був удома. Знайшлися і свідки, які бачили його машину у дворі багатоквартирного будинку.

Провівши невелике розслідування, Максим з’ясував, що на його ім’я виписано ще один штраф за перевищення швидкості. І знову він не міг зробити це правопорушення. Виявилося, що у Максима і автомобіля-порушника однакові моделі і номерні знаки. Ось тільки у автомобіля-клону страховий поліс з іншим VIN-кодом та іншої страхової компанії.

Максим Захарченко звернувся із заявою в поліцію. І дуже швидко патрульні поліцейські в Білій Церкві знайшли автомобіль-двійник. Під час перевірки виявлені сліди підробки свідоцтва про реєстрацію. Автомобіль та водія затримали.

Таким чином, якщо вам прийшов "лист щастя" за порушення ПДР, зверніть увагу на дату, коли воно було вчинене. Не виключено, що у вашої "ластівки" є клон.

The post Не поспішайте платити: автофіксація порушень ПДР може побачити автомобіль-двійник appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях