Gorozhanin.com.ua

Названо країни з найвищими штрафами за нетверезе водіння

04 июля
09:36 2020

В Україні з 1 липня водіїв, які керують автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, штрафують на набагато більшу суму, ніж раніше. А як справи в інших країнах? Сьогодні ми розповімо про те, в яких країнах найсуворіші покарання для нетверезих водіїв.

У Фінляндії до нетверезих водіїв ставляться без поблажливості. Для них штраф може скласти до 4 500 євро. При цьому водійські права заберуть на три роки.

Канадцям, які сідають за кермо нетверезими, доводиться платити штраф у розмірі від 600 доларів. Їх також позбавляють прав на строк до двох років.

В Японії теж дуже не люблять нетверезих водіїв. Там для них підготовлені великі штрафи, аж до 8 700 доларів.

Англійцям, яких чорт смикнув в стані алкогольного сп’яніння сісти за кермо, доводиться платити штраф в розмірі до 3 000 фунтів стерлінгів.

В Італії теж не люблять нетверезих водіїв. Там їх штрафують на суму від 3 200 до 6 000 євро, в залежності від того, скільки алкоголю у них в крові.

Американців за нетверезе водіння штрафують на суму до 1 000 доларів, а португальців на 2 500 євро.

The post Названо країни з найвищими штрафами за нетверезе водіння appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Суд отменил оправдательный приговор в двойном убийстве “активисту” из Запорожья: накануне его заподозрили в организации проплаченных митингов

Суд отменил оправдательный приговор в двойном убийстве “активисту” из Запорожья: накануне его заподозрили в организации проплаченных митингов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY