Gorozhanin.com.ua

Мобільні оператори можуть підтвердити, що водій користувався телефоном

28 апреля
22:06 2020

Деякі водії думають, що поліція не може довести той факт, що вони за кермом розмовляють по мобільному телефону. Але вони помиляються. Мобільні оператори при необхідності підтвердять факт користування мобільним телефоном за кермом.

У 2016 році в Житомирі інспектор поліції склав адміністративний протокол стосовно водія Renault Kangoo за те, що він не пред’явив поліс обов’язкового страхування і, керуючи автомобілем, розмовляв по телефону. Сума штрафу склала 425 грн.

Водій в районному суді оскаржив рішення поліції. Він стверджував, що телефоном не користувався, а поліс обов’язкового страхування передав поліцейському відразу після того, як знайшов його.

Районний суд водію в позові повністю відмовив. Виявляється, перед тим, як його зупинили поліцейські, він три рази розмовляв по телефону. Це підтверджується документально: оператор надав правоохоронцям роздруківку дзвінків. У свою чергу, відеозапис поліції довів, що водій пропонував привезти поліс, оскільки він, нібито, знаходиться в іншому місці.

Водій з таким рішенням районного суду не погодився та подав апеляційну скаргу. Зрештою справа потрапила до Верховного Суду України. Судді ВС теж відмовили у задоволенні касаційної скарги водія.

The post Мобільні оператори можуть підтвердити, що водій користувався телефоном appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как мобильные телефоны вызывают опухоли головного мозга и хронические заболевания

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY