Gorozhanin.com.ua

Луцький автозавод буде випускати нову модель

Февраль 11
22:43 2020

До кінця 2020 року ДП "Автоскладальний завод № 1", яке відоме як ЛуАЗ, планує почати випуск нового електричного автобуса під брендом "Богдан". Він буде перевозити пасажирів у містах.

Новий электробус "Богдан" буде мати в довжину 12 метрів. Дорожній просвіт знизять, щоб зручніше було входити і виходити інвалідам. Кузов зроблять з нержавіючої сталі, завдяки чому автобус прослужить довше (можна забути про корозію).

В салоні цього електричного автобуса помістяться 80 осіб. Причому салон повинен бути досить комфортним. У всякому разі, "Богдан Моторс" розраховує в майбутньому поставляти ці електробуси в Європу і, значить, вони повинні мати відповідний рівень комфорту. Інакше європейські перевізники їх просто не куплять.

"Богдан Моторс" зробить цей електричний автобус дешевшим, ніж його аналоги, які зараз продаються в Європі. Це повинно допомогти в продажах.

Раніше в нинішньому році Луцький автозавод на базі автобуса "Богдан А092" створив електричну маршрутку ЗЕТ 8-120. Подробиць про неї поки немає. За чутками, вона отримала два електромотори.

The post Луцький автозавод буде випускати нову модель appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск и Граймс сменили имя новорожденного сына, но оно все равно осталось странным

Илон Маск и Граймс сменили имя новорожденного сына, но оно все равно осталось странным

Читать всю статью

Мы в соцсетях