Gorozhanin.com.ua

Коли міняти моторне масло? Чесна відповідь

Март 09
17:01 2020

Автовиробники стверджують, що масло в їх моторах може ходити без заміни десятки тисяч кілометрів. Однак, деякі водії кажуть, що міняти масло треба частіше (або, навпаки, рідше). Так коли ж потрібно його міняти? Сьогодні ми розставимо всі крапки над "i" в цьому питанні.

Почнемо з того, що однозначної відповіді на це питання немає. Все залежить від реальних умов експлуатації автомобіля. Але якщо він на гарантії, то тоді потрібно дотримуватися рекомендацій виробника, яку можна знайти в інструкції.

Якщо ви рідко користуєтеся своєю машиною, виїжджаєте на ній з "великих свят" або на дачу, якщо річний пробіг становить приблизно 2 000 км, то тоді моторне масло міняти можна один раз у рік.

Якщо ви їздите на автомобілі тільки на вихідних (найчастіше за містом), а річний пробіг становить десятки тисяч кілометрів, то в цьому випадку потрібно міняти моторне масло, наприклад, кожні 15 000 км.

У тому випадку, якщо автомобіль використовується для поїздок по місту, з його великими дорожніми "пробками", то масло потрібно міняти приблизно кожні 7 500 км, тобто в два рази частіше, ніж рекомендує автовиробник.

Автовиробники дають усереднені рекомендації по заміні моторного масла. Водій сам повинен визначати періодичність його заміни виходячи з умов експлуатації машини. Але не потрібно забувати про дотримання гарантійних умов, якщо вони є.

The post Коли міняти моторне масло? Чесна відповідь appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    "Киевстар" вводит новые тарифы для абонентов

"Киевстар" вводит новые тарифы для абонентов

Читать всю статью

Мы в соцсетях