Gorozhanin.com.ua

Київ, Одеса, Харків і Дніпро увійшли в ТОП міст з найбільшими пробками

12 февраля
15:14 2020

Компанія TomTom (Нідерланди) опублікувала рейтинг завантаженості доріг по всьому світу в 2019 році. У ньому є і українські міста. Київ посів 12-е місце, а Одеса – 18-е місце.

У Києві загальний рівень завантаженості доріг експерти TomTom оцінили на 53%, а в Одесі – на 47%. Харків у цьому рейтингу опинився на 29-му місці. У нього загальний рівень завантаженості доріг оцінюється на 43%.

Завантаженість доріг у місті Дніпро оцінена на 37%. Це 47-е місце в рейтингу завантаженості доріг по всьому світу в 2019 році.

Більше жодне українське місто не увійшло до числа 400 міст рейтингу завантаженості доріг за минулий рік. Але це, звичайно, зовсім не означає, що в них не буває дорожніх заторів.

Самим пробковим містом у світі в 2019 році був індійський Бангалор. У ньому "пробки" оцінили в 71%. На другому місці Маніла (Філіппіни) – 71%. На третьому місці Мумбаї (Індія) – 65%.

У Європі найбільш пробковими містами в минулому році стали Москва (завантаженість доріг оцінена на 59%), Стамбул (55%) і Київ (53%). Також сильні затори в Бухаресті (Румунія), Санкт-Петербурзі (Росія) і Дубліні (Ірландія).

The post Київ, Одеса, Харків і Дніпро увійшли в ТОП міст з найбільшими пробками appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

З 1 грудня заборонено вилов річкових раків — Полтавський рибоохоронний патруль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY