Gorozhanin.com.ua

Ford Mustang з гучним вихлопом змусили замовкнути за допомогою монтажної піни

26 мая
15:44 2020

Багато хто з нас коли-небудь прокидався рано вранці через автомобіль з дуже гучним вихлопом. Один з жителів США, що опинився в подібній ситуації, підійшов до вирішення цієї проблеми кардинальним способом. Він залив монтажною піною вихлопну систему занадто гучного Ford Mustang.

Аарон Робінсон, власник Ford Mustang, одного разу вранці вийшов до свого "залізного коня", і обімлів: вихлопна система залита монтажною піною Great Stuff.

До автомобіля була прикріплена записка, в якій анонімний сусід порадив Робінсону протягом 14 днів полагодити глушник свого автомобіля. В іншому випадку "Мустангові" знову "не позаздриш".

Звичайно, автомобілі з дуже гучним вихлопом завдають багато шкоди сусідам. Самі власники таких машин проблему не помічають. Однак, це не означає, що потрібно пробігати до вандалізму…

Між тим, з 2017 року Ford Mustang оснащується в якості опції спеціальним режимом "Good Neighbor Mode" (“Режим доброго сусіда”). Коли активован цей параметр, двигун працює майже безшумно.

The post Ford Mustang з гучним вихлопом змусили замовкнути за допомогою монтажної піни appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Якими мають бути укриття у школах і садочках — вимоги ДСНС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY