Gorozhanin.com.ua

Чому взимку не можна піднімати “двірники” на автомобілі

Февраль 11
22:43 2020

Якщо подивитися на автомобілі на будь-якій стоянці, то, напевно, у половини з них будуть підняті "двірники". Так роблять в будь-яку погоду, навіть коли немає снігу. Сьогодні ми розповімо, чому піднімають щітки склоочисників і чому це не можна робити, в тому числі і під час снігопаду.

“Двірники” піднімають для того, щоб вони не примерзли до скла. Ви, напевно, знаєте, що до скла вони притискаються спеціальними пружинками, які заховані в основі кожного повідка.

Якщо задерти двірники вгору і так їх залишити на кілька годин, наприклад, на одну ніч, то пружинки можуть сильно розтягнутися. Чим довше у такому положенні вони пробудуть, тим швидше і сильніше впаде їх пружність.

В результаті "двірники" будуть працювати набагато ефективніше, ніж раніше. В кращому разі на лобовому склі залишаться непрочищені зони, а в гіршому – водій взагалі нічого не побачить. А все через пружинки.

За допомогою підняття "двірників" ви уникнете примерзання їх до скла. Однак, незабаром вам доведеться купувати нові щітки склоочисників.

Вирішити проблему "двірників" допоможе електропідігрів лобового скла. Таку опцію в наш час мають багато автомобілів. Іноді електричний підігрів розташований тільки в зоні спокою щіток склоочисників, що здешевлює вартість.

Є ще один спосіб боротьби з примерзанням "двірників" до скла. Для цього після поїздки потрібно охолодити салон. Відкрийте вікно і направте холодне повітря на "лобовуху".

The post Чому взимку не можна піднімати “двірники” на автомобілі appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Илон Маск готов бесплатно разослать по миру аппараты искусственного дыхания

Читать всю статью