Gorozhanin.com.ua

Чому не можна заправляти балон ГБО на 100%

Февраль 12
04:53 2020

В Україні в минулому році різко підскочив попит на автомобілі з ГБО і на установку газобалонного обладнання. Деякі водії не розуміють, чому не можна заправляти балон ГБО до повного. Сьогодні ми розставимо всі крапки над "i" в цьому питанні.

Почнемо з того, що у будь-якого балона є спеціальний паспорт, в якому вказується, як його потрібно заправляти. Зазвичай балон, незалежно від того, з якого матеріалу він зроблений, заправляють на 80-85%.

Найчастіше у продажу можна зустріти балони з мультиклапаном, в якому є поплавок. Поплавок показує рівень рідкого газу в балоні і відсікає подачу газу, коли це необхідно. Якщо мультиклапан не працює належним чином (наприклад, із-за неправильної установки), то відсікач швидше за все буде працювати неправильно.

Парова подушка при нагріванні балона не дозволяє газу тиснути на стінки занадто сильно. Але в мультиклапане є ще й запобіжний клапан. Це один із способів захисту балона.

Звичайно, при бажанні можна заправити балон на 100%. Деякі водії так і роблять, вважаючи, що вони проїдуть більшу відстань. Але це загрожує великими неприємностями. Справа в тому, що газ при нагріванні розширюється сильніше, ніж балон, а тому може статися вибух раніше, ніж спрацюють захисні клапани. Влітку цей ризик збільшується.

Тому купуючи і встановлюючи газоболонне обладнання, уважно прочитайте паспорт балона. В ньому ви знайдете відповіді на багато питань, що вас цікавлять.

The post Чому не можна заправляти балон ГБО на 100% appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Apple продлила программу бесплатной замены дефектных дисплеев MacBook Pro 13

Читать всю статью

Мы в соцсетях