Gorozhanin.com.ua

Чому не можна заправляти балон ГБО на 100%

Февраль 12
04:53 2020

В Україні в минулому році різко підскочив попит на автомобілі з ГБО і на установку газобалонного обладнання. Деякі водії не розуміють, чому не можна заправляти балон ГБО до повного. Сьогодні ми розставимо всі крапки над "i" в цьому питанні.

Почнемо з того, що у будь-якого балона є спеціальний паспорт, в якому вказується, як його потрібно заправляти. Зазвичай балон, незалежно від того, з якого матеріалу він зроблений, заправляють на 80-85%.

Найчастіше у продажу можна зустріти балони з мультиклапаном, в якому є поплавок. Поплавок показує рівень рідкого газу в балоні і відсікає подачу газу, коли це необхідно. Якщо мультиклапан не працює належним чином (наприклад, із-за неправильної установки), то відсікач швидше за все буде працювати неправильно.

Парова подушка при нагріванні балона не дозволяє газу тиснути на стінки занадто сильно. Але в мультиклапане є ще й запобіжний клапан. Це один із способів захисту балона.

Звичайно, при бажанні можна заправити балон на 100%. Деякі водії так і роблять, вважаючи, що вони проїдуть більшу відстань. Але це загрожує великими неприємностями. Справа в тому, що газ при нагріванні розширюється сильніше, ніж балон, а тому може статися вибух раніше, ніж спрацюють захисні клапани. Влітку цей ризик збільшується.

Тому купуючи і встановлюючи газоболонне обладнання, уважно прочитайте паспорт балона. В ньому ви знайдете відповіді на багато питань, що вас цікавлять.

The post Чому не можна заправляти балон ГБО на 100% appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Бывший глава разработки Windows сделал из iPad Pro настольный компьютер

Бывший глава разработки Windows сделал из iPad Pro настольный компьютер

Читать всю статью

Мы в соцсетях