Gorozhanin.com.ua

Чим небезпечна заправка бака автомобіля “до повного”

Февраль 14
15:36 2020

Серед автомобілістів давно ходять різноманітні чутки про те, чому не можна на АЗС заправляти повний бак. Найчастіше це звичайні домисли. Однак, є одна цілком реальна загроза…

Деякі автомобілісти не заправляють повний бак на станції через острах, що його обкрадуть. Вони впевнені, що працівники АЗС крадуть пальне, які купують клієнти. Це нібито робиться, коли заправляється повний бак. У цьому випадку можна непомітно вкрасти 1-2 літра палива і злити його в каністру.

В цій теорії є один недолік. Вона не враховує, що практично на всіх АЗС встановлені камери відеоспостереження. Працівники заправок про це знають. Вони навряд чи будуть ризикувати в цьому випадку.

Є інша категорія водіїв, які не заправляють повний бензобак. Вони вважають, що повний бак погіршує аеродинамічні якості і розгінну динаміку автомобіля.

На перший погляд ця теорія здається цілком логічною. Однак, як показали численні тести, повний бак палива практично не впливає на поведінку машини.

Ці міфи не повинні лякати водія. З-за них не потрібно відмовлятися від повного бака палива. Але існує реальна причина, чому не рекомендується це робити.

Справа в тому, що якщо залити повний бак палива, то може порушитися його система вентиляції. В результаті паливо потрапить на деталі ходової частини, проводку, гумові ущільнювачі з усіма витікаючими звідси наслідками. До того ж водій і пасажири незабаром відчують запах бензину.

The post Чим небезпечна заправка бака автомобіля “до повного” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях