Gorozhanin.com.ua

Чи потрібно змінювати мастило в КПП, якщо виробник заявляє, що воно “вічне”

Март 26
15:50 2020

У наші дні багато автовиробників не наполягають на тому, щоб водії міняли масло в коробці передач. Воно вважається "вічним". Сьогодні ми розберемося, що насправді з цього приводу думають автовиробники і коли все ж таки міняти масло.

Раніше використовували масло на мінеральній основі, а зараз – на напівсинтетичній або синтетичній основі. Багато водіїв ще пам’ятають часи, коли мастило в автоматичній коробці передач радили міняти через 30 000-40 000 км пробігу.

Ви, можливо, здивуєтеся, але у напівсинтетичного і синтетичного масла теж є свій термін служби. Ресурс більшості автомобілів, якщо слідувати логіці автовиробників, становить від 90 000 до 180 000 км пробігу. Тобто, якщо не хочете, щоб зламалася трансмісія, масло все-таки потрібно змінювати.

Якщо автомобіль експлуатують в звичайних умовах, то заміну масла і фільтра в "автоматі" слід проводити через 60 000 км пробігу. Так ви зможете уникнути перепробігу, при якому мастило вже виробило свій ресурс, а додані до нього присадки перестали працювати.

Але так як в нашій країні з дорогами досі проблема, а дорожні "пробки" стають все більше і більше, то заміну масла і фільтра в "автоматі" слід проводити частіше – через 40 000 км пробігу. Правда, Toyota, наприклад, каже, що міняти масло у важких умовах експлуатації потрібно через 60 000 км пробігу. Але краще все ж трохи частіше.

Чи давно ви міняли масло в автоматичній коробці передач своєї "ластівки"? Може, його вже пора оновити?

The post Чи потрібно змінювати мастило в КПП, якщо виробник заявляє, що воно “вічне” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Как справиться с сухостью кожи весной

Как справиться с сухостью кожи весной

Читать всю статью