Gorozhanin.com.ua

Багаті теж економлять: В Україні на Mercedes G-Class 6X6 встановили ГБО

15 июня
20:54 2020

Зазвичай українці встановлюють ГБО на автомобілі для того, щоб економити на паливі. Виявляється, хочуть економити не тільки власники старих іномарок, але і ті, хто їздить на дорогих позашляховиках. У Львові, наприклад, на продаж виставили Mercedes G-Class 6X6 з газоболонним обладнанням.

Слід зазначити, що мова йде навіть не про стандартний Mercedes G-Class 6X6 (якщо до такого автомобіля взагалі застосовне слово "стандартний"), а про тюнінгувану версію від ательє Brabus.

І як ви, напевно, здогадалися, перед нами не справжній шестиколісний "Гелендваген", зроблений у Німеччині. Це його українська копія, в основі якої лежить Mercedes-Benz G500 1999 року випуску з пробігом 210 000 км. Він оснащується 5,0 л двигуном V8 і ГБО.

Український шестиколісний "Гелендваген" отримав біло-чорний кузов з червоними акцентами. Салон оброблений шкірою і карбоном (в чорно-червоному кольорі).

В цілому виглядає такий позашляховик непогано, але відчувається, що це не нова машина. До речі, його виставили на продаж за 159 900 доларів.

The post Багаті теж економлять: В Україні на Mercedes G-Class 6X6 встановили ГБО appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье более 12 тысяч человек находятся на квартирном учете: с начала года очередь сдвинулась на 24 человека

В Запорожье более 12 тысяч человек находятся на квартирном учете: с начала года очередь сдвинулась на 24 человека

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY