Gorozhanin.com.ua

Автосервісам дозволили працювати під час карантину

Март 26
15:50 2020

Кабінет міністрів розширив список магазинів та установ, які мають право працювати під час введеного через коронавірус в Україні карантину. Зможуть спокійно працювати і українські автосервіси.

В Україні з 18 березня посилили правила карантину. За ними могли працювати тільки продуктові магазини, аптеки, АЗС і деякі інші установи торгівлі. В результаті закрилися автосалони і автосервіси. Правда, автосалони перейшли на дистанційну роботу, і тепер продають автомобілі через Інтернет.

Такий суворий карантин викликав невдоволення деяких українців. Мер Чернівців Олексій Каспрук навіть звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням, щоб він розширив перелік магазинів та установ, яким дозволено працювати під час карантину.

Кабмін розширив перелік таких закладів та магазинів. Право на роботу отримали і автосервіси. З дотриманням, звичайно, суворих гігієнічних заходів.

Вчора в Україні карантин через коронавірус (COVID-19) продовжили до кінця квітня. Раніше його повинні були скасувати 3 квітня.

The post Автосервісам дозволили працювати під час карантину appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Как справиться с сухостью кожи весной

Как справиться с сухостью кожи весной

Читать всю статью