Gorozhanin.com.ua

Автомобілісти окупували Сервісні центри МВС України

14 мая
19:54 2020

З 12 травня в Україні знову почали реєструвати б/в автомобілі. Проте їх власникам поки рано радіти, так як в сервісних центрах МВС утворилися величезні черги на реєстрацію.

За даними Firstgear, з самого ранку 12 травня українці в масовому порядку почали записуватися в сервісні центри МВС, щоб зареєструвати свої старі машини. Запис проводиться за телефоном та онлайн.

Правда, онлайн-реєстрація зараз можлива лише у Києві та Дніпропетровській області. В інших регіонах нашої країни цей сервіс тимчасово недоступний. Мабуть, через дуже велику кількость бажаючих. Для жителів більшості областей тепер доступен тільки запис по телефону.

Firstgear стверджує, що вже до обіду 12 травня утворилася черга на місяць вперед. Мабуть, до вечора вона стала ще більше.

Такий ажіотаж був цілком передбачуваний, адже українці два останніх місяця не могли реєструвати б/в автомобілі. Але при цьому у них збереглася можливість купувати такі машини.

Між тим, сервісні центри МВС під час карантину зробили виняток для покупців нових автомобілів – їх продовжували весь цей час реєструвати.

The post Автомобілісти окупували Сервісні центри МВС України appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

ППО збила 18 крилатих ракет над Запоріжжям і Дніпропетровщиною

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY