Gorozhanin.com.ua

Англійці проміняли Mini на «горбатий Запорожець»

Февраль 12
04:53 2020

В Україні ЗАЗ-965А "Запорожець" зараз зустрінеш вже дуже рідко. Для жителів інших країн він взагалі екзотика. Напевно, тому британське тюнінгове ательє Ultimate Stance доопрацювало "горбатий Запорожець".

Старий "Запорожець" 1965 року випуску знайшли в Болгарії (в пристойному стані), а потім його переправили до Великобританії. Там над ним почали працювати хлопці з ательє Ultimate Stance.

Класичний український автомобіль на Туманному Альбіоні отримав пневматичну підвіску, нові колісні диски і покришки, трохи змінений салон. А ось двигун залишився "рідним" – V4 з повітряним охолодженням на 887 кубів.

Тюнінгований "горбатий Запорожець" планують офіційно показати публіці на фестивалі класичних і тюнінгованих автомобілів London Cartel-2020, який пройде у Великобританії влітку поточного року. Впевнені, що він приверне до себе загальну увагу.

У Великобританії дуже багато своїх класичних автомобілів. Англійці також можуть вибирати з великої кількості класичних машин материкової Європи. Однак, їх увагу привернув український "Запорожець"…

The post Англійці проміняли Mini на "горбатий Запорожець" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Легенду Natus Vincere заблокировали на Twitch

Читать всю статью

Мы в соцсетях