Gorozhanin.com.ua

5 помилок при виборі б/в автомобіля

30 июня
10:17 2020

При купівлі автомобіля з рук є свої плюси. Головне, вміти вибрати хорошу машину. На жаль, іноді покупці роблять елементарні помилки, із-за чого їм потім доводиться часто відвідувати СТО, а іноді навіть юристів.

Головне – краса

Деякі покупці звертають насамперед увагу на зовнішній вигляд автомобіля. Якщо машина сподобалася – вони її купують. І даремно. Зовнішній вигляд автомобіля, звичайно, дуже важливий. Ми з цим не сперечаємося. Але потрібно знати, які можуть бути технічні проблеми у вподобаного автомобіля. Крім того, є ризик нарватися на автомобіль з юридичними проблемами. Тому спочатку потрібно дізнатися більш детальну інформацію.

Не враховувати вартість експлуатації

Мало хто з покупців машин з пробігом замислюється про те, у що йому обійдеться їх експлуатація. У підсумку бувають ситуації, коли автомобіліст трохи не всі свої гроші змушений вкладати в обслуговування своєї "ластівки". Справа ускладнюється, якщо потрапляєш у ДТП. Тому краще спочатку подумати, чи потягне бюджет обраний вами автомобіль.

Звертати увагу на вік, але забувати про пробіг

Деякі продавці б/в автомобілів кажуть, що їхній автомобіль "майже новий, йому лише 3 роки". І довірливі покупці з радістю дістають свої гаманці. Вони забувають, що для машини головне не вік, а пробіг. Навіть за три роки можна сильно вимотати ресурс автомобіля. Так що варто, перш за все, подивитися на одометр.

Чіплятися до деталей

Іноді покупці проходять повз б/в автомобіля, який знаходиться в хорошому технічному стані, тільки з-за того, що на його кузові вони побачили кілька дрібних подряпин або відколів. Мабуть, вони шукають ідеальну машину. Тоді їм краще всього піти в автосалон. На вторинному автомобільному ринку дрібні подряпини та сколи – звичайне явище.

Маленький пробіг, який не відповідає зношеності авто

На жаль, немає статистики, скільки продавців автомобілів з пробігом скручують пробіг. Але відсоток, судячи з усього, високий. Тому передчасно не радійте, що у автомобіля, який вам сподобався, маленький пробіг. Уважно оглянете автомобіль зовні і в салоні. Якщо його довго експлуатували, то цьому будуть підтвердження (наприклад, потертості на кермі і сидіннях).

The post 5 помилок при виборі б/в автомобіля appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Запорожские археологи нашли во время раскопок печь, которой более тысячи лет

Запорожские археологи нашли во время раскопок печь, которой более тысячи лет

Читать всю статью

Мы в соцсетях