Натхненний популяризатор боксу

01.12.2016 17:47
Категория: Спорт

Нещодавно президент Запорізької міської федерації боксу Володимир Сосуновський разом зі своїми колегами з Української ліги боксерських клубів та СК «ХортА» поздоровили переможців та призерів чемпіонату України в м. Надвірна Івано-Франківської областi з боксу серед юнаків 2003-2004 років народження.

Переможцям вручили пам’ятні призи та сертифікати на спортивний одяг. Звертаємо вашу увагу на те, що збірна Запорізької області відмінно виступила на цих змаганнях, завоювавши дванадцять медалей – три золоті, п’ять срібних та чотири бронзових.

Пізніше Володимир Сосуновський разом з начальником управління фізичної Культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталією Власовою та іншими представниками влади поздоровили переможця чемпіонату України Дмитра Замотаєва та бронзового призера Станіслава Батия, вручивши їм цінні призи у вигляді грошового винагородження.

Хочеться відмітити, що ставши президентом Запорізької міської федерації боксу усього півроку тому, Володимир Сосуновський, уже сьогодні досяг чималих результатів. Його велику жагу та натхнення до своєї роботи було видно з самого початку. Головною метою стала популяризація боксу серед молоді. Після чого з’явилася жива конкуренція, і, звісно, це сприяло тому, що поряд опинилися прихильники, які охоче його підтримують та допомагають. Адже ми розуміємо, що тільки в спільній співпраці можна досягти поставлених задач, визначних перемог та великих успіхів, бо здорова, фізично розвинута молодь – це здорова нація країни.

Директор Балабинського будинку культури та спорту Яна Межебецька