Запорізькі БЮТівці висловлюють протест проти встановлення у місті пам’ятника С

06.05.2010 16:28
Категория: Прочее

5 травня у Запоріжжі, на території Запорізької обласної організації КПУ, відбулося відкриття пам\'ятника Йосипу Сталіну. Представники демократичних сил, у тому числі БЮТ, висловили протест проти такої наруги над пам’яттю жертв сталінських репресій.

Під час патетичних виступів комуністів на урочистій церемонії відкриття пам’ятника сталася трагедія - від серцевого нападу померла літня жінка. Ще двом пенсіонерам довелося надавати медичну допомогу. Проте це не зупинило народного депутата України, першого секретаря обкому КПУ Олексія БАБУРИНА, який досить своєрідно прокоментував журналістам цей трагічний випадок:
- Зате погляньте, скільки щасливих облич довкола!
В той час, як присутні фотографувалися, кричали «ура!» та пригощалися солдатською кашею і наркомівськими 100 грамами, міліціонери опитували тих, хто був поряд із померлою.
Та навіть не беручи до уваги затьмарений печаттю смерті мітинг, у цьому дійстві достатньо цинізму і маніпулювання свідомістю літніх людей, які були виховані на комуністичних ідеалах і все активне життя яких пройшло у Радянському Союзі.
- Відкриття пам'ятника людині, яка проводила терор проти власного народу, за наказом якої було репресовано та знищено 18 мільйонів громадян, у тому числі й українців, є ганьбою для нашого міста, - говорить народний депутат України Валерій КРАЙНІЙ. - Обласна партійна організація ВО «Батьківщина», депутатський корпус БЮТ звертаються до мешканців Запоріжжя з закликом засудити встановлення пам’ятника тирану на землі, історія якої бере свій початок з часів Запорізької Січі з її демократичним та волелюбним духом. На цій священній землі не повинно бути пам’ятника людині, з якою пов’язані найжахливіші сторінки нашого минулого!