УКРАЇНСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ – 2019

05.02.2018 14:37
Категория: Политика

Офіційний старт президентської виборчої кампанії – 31 грудня 2018 року. Дочасні вибори теоретично можливі, але малоймовірні. Отже, пропоную розпочати дискусію про місію, стратегію, програму і команду президента України-2019.

Важлива вступна засторога: визначення прізвища оптимального кандидата на цьому етапі вважаю хибним! Мої попередні пропозиції насупнi:
Місія – український президент.

Під цим терміном розумію світоглядні засади, які має сповідувати і втілювати кандидат. Себто, він має бути не проросійським, проамериканським чи ще якимось, а винятково проукраїнським - тим, чию кандидатуру не лобіюють російські, американські, польські, грузинські, угорські та будь-які інші фінансові чи політичні кола та угруповання. Тим, хто шанує, береже, пропагує і втілює українські історичні традиції та національні цінності.

Стратегія – україноцентризм та європрагматизм.
Програма ґрунтується на ідеї творення конкурентної національної економіки, що спирається на малий і середній бізнес. Олігархічний і сировинний тип економіки має залишитися в минулому.
Команда повинна не лише бути презентована під час виборчої кампанії, а й публічно вести кампанію пліч-о-пліч з кандидатом у президенти.

Отже, визначення місії, стратегії, програми та команди має передувати визначенню особи кандидата в президенти. 

Саме так пропоную побудувати суспільну дискусіюна тему: «Український президент -2019». Щодо організаційного формату – трохи згодом. 

P.S. Прихильників України як підлеглої чи молодшої сестри в «російському»,«американському»... світах- прохання не турбувати.

Досить обирати президента України в Москві чи Вашингтоні!

Україна гідна мати українського gрезидента!

 

Лідер політичної партії «Рідна країна» Микола Томенко