Помста Арсенію Яценюку з боку Росії

30.03.2017 15:48
Категория:
Автор: gorozhanin

9 березня Єсентукський міський суд Ставропольського краю у режимі закритого засідання розглянув клопотання про арешт лідера ПП «Народний фронт» Арсенія Яценюка нібито за вчиненням злочинів на території Росії, його «участь» у чеченський війні.

Продовженням гібридної війни Росії проти України назвав такі дії Міністр юстиції Павло Петренко: "Це помста Яценюку за послідовну політику протидії російській агресії. Це плата за міжнародні судові позови і санкції проти Росії, помста за політику енергетичної незалежності і розвиток оборонного сектору України". Мін`юст звернувся до ЄСПЛ та всіх демократичних держав не визнавати рішення російських «судів» проти Ярсенія Яценюка.

Цілком ймовірно, що клопотання Слідчого комітету РФ, подальші рішення російського "суду" стануть підставою для звернення Росії в Інтерпол про міжнародний розшук Яценюка. В такий спосіб диктаторський режим Путіна намагається шантажувати українських державних діячів, які проводять політику реальної відсічі російській агресії.

Те, що Росія намагається шантажувати Арсенія Яценюка через рік після його відставки, свідчить про його реальний вплив, про його внесок у зміцнення української незалежності. Це відповідь на послідовну державницьку позицію НФ і активну міжнародну діяльність її лідера. «Народний фронт» і далі буде системно протидіяти державі-агресору та її п’ятій колоні в Україні. Арсеній Яценюк продовжить активні перемовини із західними лідерами задля зміцнення й розширення антипутінської коаліції у світі.

Політолог Віктор Небоженко наголошує, що порушена в Росії кримінальна справа проти Арсенія Яценюка яскраво свідчить про те, кого Кремль насправді вважає своїм головним ворогом. Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк наголошує, що Російська Федерація паталогічно ненавидить українських політиків, які не дали їй поділити Україну на частини, а тому намагається їх дискредитувати: «Саме перший і другий уряди Арсенія Яценюка стали тими урядами, які у фактично зруйнованій після Януковича країні змогли зробити вжити необхідні заходи для того, щоб не дати Путіну та його "кривавим собакам" розірвати Україну на шмаття", - сказав Шкіряк.

Сьогодні, завдяки виваженій державницькій позиції Яценюка, "Народний фронт" продовжує залишатися становим хребтом українських політичних сил. Вже те, що у РФ вдалися до послуг російської невільної юриспруденції може свідчити, що легальний і напівлегальний політичний тиск, спрямований на розкол коаліції в українському парламенті з боку Кремля, зазнав краху. Але разом з тим, очманілий від безкарності Путін намагається скористатися процедурами демократичного світу для того, щоб створити максимум загроз для вільних зовнішньополітичних контактів Арсенія Яценюка.