У Запоріжжі очікується грандіозне шоу гумору

09.04.2017 22:54

22 квітня студія «Мамахохотала» приїде до Запоріжжя з концертом в рамках Всеукраїнського туру. Зараз актори вже зняли сьомий сезон гумористичного шоу «Мамахохотала» (НЛО TV) і їдуть веселити глядача новими номерами. Нещодавно, в березні 2017 року, в прокат вийшов фільм «Інфоголік», де актор студії Євген Янович грає головну роль. Спеціально для сайту МРІЯ  Євген Янович, актор студії «Мамахохотала», відповів на кілька запитань.

— На сцені відразу видно, що виступають талановиті актори, а розкажіть, хто ваші прекрасні автори?

— Перед тим, як глядач бачить те, що відбувається на сцені, дійсно чимало людей працює над тим, щоб всі ці жарти з’явилися. У нас своя армія авторів. Коли кажу слово «армія», одразу уявляється мінімум сотня сценаристів, а насправді їх 16. Хоча пишуть вони об’єм за сотню точно. За це їм особливий респект. Наші автори – наша сила.

— Як ваша ТВ-популярність відбивається на вашому житті поза сценою?

— Час від часу пізнають, в деяких ситуаціях відносяться більш лояльно. Буває хочуть пригостити чимось або щось подарувати, але частіше за все я відмовляюсь.

— Напевно, коли дуже багато поїздок у команди, трапляються казуси. Чи були поїздки, про які ви згадуєте і розповідаєте із захопленням «А ось у нас!»?

— У нас є правило: «Все, що було у турі, залишається в турі». Тому я мовчу.

— Ми знаємо, що в Запоріжжі вже проходили ваші концерти. Поділіться, які у вас враження від нашого міста, можливо, залишилися позитивні або негативні спогади?

— Запоріжжя – це місто,  де проходив наш перший концерт нашого першого туру. Це був не рідний Київ, де в залі є знайомі та друзі, тому у нас був неймовірний мандраж. Я усвідомив, що все у нас виходить, коли з перших хвилин на сцені ми брали зал і тримали його, заставляючи сміятися. Вкінці — стоячі овації. Після концерту один з глядачів давав інтерв’ю запорізькому телебаченню і сказав: «Насправді посміхатися, не посміхатися, неможливо!». Цей вираз у студії став крилатим, ми часто ним користуємось. Ну і також те, про що сумно згадувати і говорити – наша Оля Землянська. Коли ми виступали у Запоріжжі, вона нас зустрічала, домовлялася за ефіри на телебаченні, була з нами на них, багато з ким знайомила. З нею в мене також асоціюється Запоріжжя.

— Як ви вважаєте, що якісно відрізняє формат проектів вашої студії від інших гумористичних шоу в Україні. У чому ваша особливість?

— Питання дуже пов’язане з аудиторією нашого шоу. Ми жартуємо для молоді. Наш глядач — це14-35 років, основна маса. А це покоління, яке мислить в рази швидше і прогресивніше ніж 35+, знову ж в основній своїй масі. Тому ми не можемо собі дозволити 5 жартів у 10-хвилинному номері, купу кривлянь і десяток жартів про тещу. Ми жартуємо для покоління, котре росте в Інтернеті. А там, якщо ролик тобі не сподобався, то більше трьох хвилин ти не подивишся. Гадаю, тепер чітко зрозуміло, в чому відмінність.

— Чи є у вас в команді якийсь талісман, якісь звичаї, і чи часто вдається їх дотримуватися?

— Кожен із нас в своїй мірі – це скарб і талісман. У нас є така штука – ми після концерту кричимо «Слава авторам, акторам слава!». Це круто. Ми ще раз показуємо, що всі члени студії у нас однаково важливі.

— Чи хочеться вам щось змінити в команді? Якщо так, то що саме?

— Ні, не хочу. Все чудово,  просто хочу розвитку для всіх нас.

— Ну, і на останок: що б ви хотіли побажати всім запоріжцям?

— Вмійте сміятися, не тільки з когось, але і з себе. Гумор – це важлива частина нашого життя, і навіть, якщо він не продовжує життя, я певен, що з гумором простіше і адекватніше почувати себе у світі. Посміхайтеся, гумору вам.

Дякуємо за розмову!