Працівники поліції ювенальної превенції відзначили 23-ю річницю

08.07.2018 16:38

8 липня працівники поліції ювенальної превенції України відзначають 23 річницю із Дня створення служби.

Побачивши здорову та щасливу дитину, навряд чи хтось задумувався: скільки стоїть роботи за цією цінною дитячою усмішкою. Здорове та щасливе дитинство – нелегке завдання, за ради якого працює кожен працівник поліції ювенальної превенції. Це робота поліцейського за покликанням. Мабуть, немає складнішого завдання у дорослих, ніж зрозуміти дитину, особливо ту, яка загубилась, або боїться своїх власних батьків, скоїла злочин чи стала його жертвою. Кожний свій день поліцейські ювенальної превенції присвячують майбутньому України – її підростаючому поколінню, забезпечуючи найголовніше право кожної дитини – право на щасливе дитинство і гідне майбутнє в нашій країні!

Їхні будні – це постійний рух, спрямований на запобігання вчиненню правопорушень дітьми, стосовно них. Це пошуки зниклих безвісти неповнолітніх. Це постійна робота з дітьми, які опинилися з тих чи інших причин у складних життєвих обставинах або знаходяться на профілактичному обліку як схильні до вчинення правопорушень.

Це постійні пошуки шляху до розуміння та налагодження дружніх відносин із підлітками. Робота із протидії домашньому насильству, а також жорстокому поводженню з дітьми («булінг»). Рейди із профілактики та заходи щодо запобігання дитячій бездоглядності, у тому числі здійснення поліцейського піклування щодо неповнолітніх.

Тож вітаємо працівників поліції ювенальної превенції із професійним святом, вітаємо тих, у кого кожний день - неоціненний внесок у світле майбутнє України.

Відділ комунікації поліції Запорізької області