під облрадою триває безстрокова акція голодування

13.06.2018 15:10
Категория: Общество

Із 6 червня під облрадою триває безстрокова акція голодування  пенсіонера Генадія Луцика за підтримки громадської організації «Лава». Чоловік вимагає від влади справедливого рішення своїх проблем.Він позивається до суду з приводу проблем в законодавстві, яке змінилось протягом 12 років.

12 років назад чоловік хотів відключитись від центрального отоплення, і  перейти на індивідуальне. В 2006 році отримав всі потрібні документи, а в 2012 нарешті накопивши грошей, з думкою, що все цілком законо, переключився. Але змінене законодавство забороняє втручання в централізоване отоплення. Генадій Луцик подав до суду на тепловиків. Теплові служби також звернулися до суду.  Лідер організації «Лава» Сергій Кириченко заявляє, що суду не вигідно задовольняти позов голодуючого, тому що таким чином нехочуть показувати власну  слабкість. Задоволення позову в суді може дати надію іншим на справедливість.

 Чоловік стверджує, що не перестане голодувати до того моменту поки не доб’ється справедливості. А організація наголошує, що не підтримує будь-яких партій, а стоїть на захисті простого народу, а більш за все пенсіонерів і потребуючих допомоги.