ЕкоФорум-2018

08.06.2018 11:18
Категория: Общество

У Запоріжжі пройшов 2-й спеціалізований міжнародний екологічний форум

«ЕкоФорум-2018». Впродовж трьох днів учасники та гості зустрiчi знайомились з останніми тенденціями в сфері екології та заглиблювались у питання екологічної безпеки в Україні та світі.

ЕкоФорум складався з семи тематичних секцій, присвячених питанням екологічної освіти, енергозбереження та енергоефективності, переробки та використання вторинної сировини, охорони водних ресурсів та інших. У межах кожного блоку відбувалися дискусії, конференції та виступи фахівців.

 

Форум зібрав довкола себе представників влади та бізнесу, студентів, науковців, громадських діячів та простих громадян, небайдужих до проблем екології. Для усіх відвідувачів були відкриті навчальні семінари, тренінги, фотовиставки, художні майстер-класи та освітня еколокація для дітей.

 

Важливими елементами цьогорічного ЕкоФоруму стали обмін досвідом між українськими містами та орієнтир на міжнародний досвід. На захід були запрошені спікери та експерти з Києва, Вінниці, Харкова, Одеси, Дніпра, Чернівців, Рівного, та представники Ізраїлю, Чехії, Польщі, Канади, Франції, Німеччини, Азербайджану та Китаю.

 

Також один із акцентів «ЕкоФоруму-2018» - це концепція «Зелений офіс». За словами Галини Бузан, координаторки проекту та експертки громадської організації «Жива планета», сьогодні частиною світового екологічного тренду стали не лише харчові товари та товари побуту, але й сфера послуг. Тому концепція «Зелений офіс» пропонує новий напрямок екологічного розвитку цього бізнесу та формування культури екологічної відповідальності у повсякденному робочому процесі в офісі. Серед порад фахівців, як озеленення офісу рослинами, встановлення контейнерів для роздільного збору сміття, так і заощадливе використання офісної техніки, освітлення та води у межах офісу.

 

2-й міжнародний екологічний форум «ЕкоФорум-2018» відбувся на базі виставкового центру «Козак-Палац». Його організаторами виступили Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Місцева асоціація органів місцевого самоврядування та Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області.