Запоріжжя обрано містом-партнером Проекту USAID

07.07.2018 17:01

Завершився процес конкурсного відбору українських міст, які стануть партнерами Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Запоріжжя успішно пройшло відбір та отримає підтримку від міжнародних партнерів на розвиток теплових мереж та оптимізацію системи централізованого теплопостачання.

Інформація про це з'явилася на офіційному сайті Запорізької міської ради. 

Конкурс на співпрацю з Проектом був відкритим. Своє бажання співпрацювати висловили 33 міста, надіславши відповідні заявки. Після ретельного відбору спеціально створена комісія, до якої увійшли представники Проекту USAID, Мінрегіон, НКРЕКП, Держенергоефективності, НЕФКО, ТОВ «Арніка», обрала два міста, які отримають підтримку Проекту. Це Запоріжжя та Біла Церква.

Проект USAID надасть відібраним містам підтримку щодо розробки довгострокових планів розвитку теплових мереж, включаючи оптимізацію та інтеграцію мереж централізованого теплопостачання, а також у створенні довгострокових програм інвестування в теплові мережі централізованого теплопостачання.

Співпраця почнеться після підписання двостороннього Меморандуму про взаєморозуміння та триватиме до 31 березня 2019 року.