Візит Олега Тягнибока до Запорiжжя

08.06.2017 09:19

4 червня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок із робочим візитом завітав до Запоріжжя, де відвідав низку заходів із прихильниками та партійним активом.

У Запорізькому краєзнавчому музеї Олег Тягнибок взяв участь у конференції обласної організації «Свободи», де було проведено низку кадрових змін у зв'язку з переходом очільників обласної і міської організацій на державну службу. Обласна конференція одностайно обрала новим головою Запорізької обласної організації ВО «Свобода» Андрія Астраханцева, а Запорізької міської - Леоніда Полякова.

Про зміну обласного керівництва в Запорізькій області говорили давно і до неї дуже серйозно готувалися. Як прокоментував це рішення для наших читачів Костянтин Денисов, новим призначенням було посилено керівництво Запорізької обласної партійної організації ВО «Свобода».

- Призначені молоді, перспективні люди, - зазначив Денисов. - Андрій Астраханцев, 26 років, дуже добре знає основи політичної кухні, має сучасні погляди на події, що відбуваються, багато ідей і розуміння, як ці ідеї розвивати та реалізовувати на місцях. Те ж саме можна сказати і на адресу Леоніда Полякова. А ось вихід з обласного керівництва Тимура Книша та своє рішення можу пояснити тільки тим, що ми чітко виконуємо умови українського законодавства - не поєднувати партійні посади та державну службу. Проте ми залишаємося поруч зі своїми побратимами, хоча для подальшого розвитку партії єдиним правильним рішенням є омолодження кадрів. З цим повністю згоден i наш лідер Олег Тягнибок.

Ветеран кремлівсько-української війни, тепер вже экс-голова Запорізької обласної організації ВО «Свобода» Тимур Книш ранiше наголошував, що після перемоги у війні з Москвою повстане питання відродження України, i основною опорою цього процесу буде молодь, саме тому її слід виховувати в дусі патріотизму. Прикладом того, що слова ветерана не розходяться з ділом, і є нові кадрові призначення в керівництві Запорізької обласної організації ВО «Свобода».

Очільник націоналістичної сили провів зустріч із прихильниками Всеукраїнського об'єднання «Свобода» та патріотичними містянами.

Лідер свободівців розповів про політичну ситуацію в Україні, зачитав пункти національного маніфесту, який був підписаний між патрiотичними силами - ВО «Свобода», «Національним корпусом» та «Правим сектором».

Спілкуючись із людьми, Олег Тягнибок зазначив: «Свого часу влада крадіїв та казнокрадів «роздерибанила» стратегічні підприємства, відібравши їх в українців. Сьогодні ж можновладці хочуть відібрати найцінніше, що є в народу - його землю, проштовхуючи закон про ринок землі сільськогосподарського призначення».

Також він наголосив на тому, що Україні конче потрібна справжня, а не бутафорна люстрація.

Під час бесіди очільник ВО «Свобода» Олег Тягнибок згадав і про мінські угоди: «Знаючи, що представниками України в мінських угодах є українофоби, ми чудово розуміємо, що ці угоди не вигідні нашій державі й рішення ухвалюються всупереч національним інтересам. Сьогодні Україна повинна вимагати у країн-гарантів Будапештського меморандуму дієвих рішень щодо агресивних дій Москви на Донбасі та в Криму».