У ЗАПОРІЖЖІ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВІДЗНАЧАТЬ МАСШТАБНИМ СВЯТОМ

13.08.2018 23:48

Організаційний комітет при облдержадміністрації розпочав планову підготовку до проведення Дня фізичної культури та спорту, який цього року відзначають 8 вересня. З цього приводу відбулася робоча нарада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. В обговоренні питань взяли участь начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов, директор Запорізької обласної школа вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля, представники спортивних федерацій області.

Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької обласної державної адміністрації.

- Такий захід як День фізичної культури та спорту є традиційним для нас. Щорічно це свято відвідують тисячі жителів міста та області. Думаю, значних проблем з організацією у нас не виникне. Зауважу, що в області заплановано цілу низку заходів, але ми маємо зосередити увагу на головному обласному святі -  «SportStar2018», - зазначив Едуард Гугнін.

За інформацією Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, в області заплановано велику кількість заходів, але головними та найбільш масштабними будуть три заходи у м. Запоріжжя. Це: урочиста церемонія «SportStar2018», що відбудеться 6 вересня,  вже традиційна ранкова руханка біля будівлі ОДА 7 вересня та святковий захід у Палаці спорту  «Юність», який проводить  Запорізька міська рада  8 вересня .

Наталія Власова поінформувала про план  організації та проведення урочистої церемонії «SportStar2018, яка відбудеться у Палаці культури «Дніпроспецсталь». Зокрема, цього року заплановано нагородження кращих спортсменів у 12 номінаціях за результатами їх виступів  на міжнародних змаганнях, за найбільш вагомі досягнення у професійній діяльності та найкращу роботу у сфері фізичної культури та спорту. Серед них з’явилися і нові номінації: «Спортивна надія 2018 року», «Краща спортивна сім’я 2018 року»,  «Сильні духом 2018 року».

Учасники наради також обговорили хід проведення заходу, музичне оформлення, відео- та аудіосупровід, кандидатури номінантів,  виступи творчих колективів тощо. По кожному питанню визначено відповідальних осіб та  кінцеві терміни виконання.