Театр юного глядача запрошує на відкриття 41-го театрального сезону

03.09.2019 12:35
Новий театральний сезон відкриє прем’єрний показ вистави «Вітер шумить у тополях», який відбудеться 7 вересня.

П’єса сучасного французького драматурга Джеральда Сіблейраса «Вітер шумить у тополях» розповідає про трьох учасників Першої світової війни, які щодня зустрічаються на терасі Будинку ветеранів. У кожного з них своя історія і своя доля, особливий характер, який блискавично розкривають актори театру. Джеральд Сіблейрас визначає жанр п’єси як героїчну комедію, втім для глядача за дотепними жартами, іронічними діалогами відкриваються важливі теми для роздумів.

Постановка «Вітер шумить у тополях» користується успіхом у глядачів в  усьому світі, її ставили на сценах театрів у Великобританії, Німеччині, США, Уругваї. Вона має безліч нагород, в тому числі, премію Мольєра в номінації «Кращий автор».

У виставі Запорізького театру молоді грають заслужені артисти Максим Березнер, Юрій Драненко, Станіслав Шкляренко, у виставі також грають: Тетяна Арикова, Олег Абакуменко, Назар Баранніков, Ілона Василенко, Катерина Заплавна,  Роман Капітанов, Ірина Левчук, Ганна Слоковенко, Дар'я Чебаненко, Яна Новицька.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради