Не старіють душею ветерани!

03.09.2019 12:33
Під таким гаслом комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки  Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА, в останні вихідні серпня на стадіоні «Олімпієць» міста Приморська було проведено традиційний обласний турнір з футболу серед ветеранів віком «50+».

У цьому році на спортивний захід прибули понад 100 ветеранів футболу. У вільний від футбольних матчів час, вони мали змогу поспілкуватись між собою, згадати минулі часи та відпочити на теплому узбережжі Азовського моря.

Третій рік поспіль переможцями турніру стали ветерани команди «Ізотоп» м. Енергодар (тренер команди Володимир Сівінський).

Другу сходинку посіли ветерани ФК «Петрівка» с.Петрівка Приморського району, яку очолював відомий футболіст Віктор Янчев. Третє місце, після запеклої боротьби,  вибороли  ветерани з Веселівської сільської громади (тренер Виталій Максимчук).

Кращими гравцями турніру були визначені: Валерій Гедеков м. Приморськ, Олександр Яценко ФК «Петрівка», Олександр Широбоков «Ізотоп» та Ігор Павленко ФК «Веселе».

Приз від комунального закладу  «Обласний центр фізичного  здоров’я населення  «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, директор центру Олег Рибченко вручив Сергію Дорофєєву.

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Керівництво комунального закладу  «Обласний центр фізичного  здоров’я населення  «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради  висловлює подяку директору стадіону «Олімпієць» Владиславу Хіцаю за підготовку спортивної бази для проведення заходу та ветеранам суддівського корпусу Анатолію Гаценко та Роману Трішину за якісне та безапеляційне суддівство.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради