На економічному факультеті зустріли випускників і вручили відзнаки

06.06.2019 10:07
Традиційно в останню п’ятницю травня, яка цього року припала на 31 травня, на економічному факультеті ЗНУ зустрічали випускників різних років, яким колись тут надали путівку у життя. Серед них – співробітники банків та держустанов, керівники вищої ланки та провідні економісти підприємств, а також роботодавці, що наразі надають перше робоче місце й нинішнім випускникам факультету

Про сталість і спадкоємність добрих традицій економічного факультету йшлося у привітальному слові представників адміністрації ЗНУ та факультету. Почесних гостей та своїх випускників господарі зустріли урочистостями, під час яких прозвучали два гімни – Національний гімн України та гімн економічного факультету у виконанні його автора, відомого запорізького співака Анатолія Сердюка,

Звертаючись до шановного товариства, що зібралося в актовій залі навчального корпусу № 5, перший проректор Олександр Бондар підкреслив, що завжди із задоволенням відвідує усі заходи, які влаштовує економічний факультет: «Усі вони є актуальними, адже економічна освіта завжди затребувана у суспільстві. Наша держава, усі ланки її господарства, її громади потребують фахівців економічних спеціальностей. А наш економічний факультет ще й надає якісну освіту, формує фахівця високої кваліфікації та відповідальності. Ми пишаємося нашими випускниками, адже чуємо про них лише гарні відгуки!». Проректор також подякував керівництву економічного факультету та викладачам за їхню сумлінну працю і побажав усім присутнім оптимізму, аби впевнено крокувати до нових звершень.

Декан економічного факультету Алла Череп, вітаючи гостей, згадала окремі моменти, пов’язані із становленням традицій факультету. Зокрема, вперше така зустріч випускників була започаткована десять років тому. І щоразу в означений день збирається все більша кількість тих, хто сьогодні працюють і створюють успішну кар’єру не лише у Запорізькому регіоні, а й по всій Україні і навіть за її межами. Наразі функціонує ГО «Асоціація випускників економічного факультету ЗНУ», які й сьогодні активно підтримують рідний факультет: серед них – роботодавці, що влаштовують на роботу нинішніх молодих економістів та бухгалтерів, і ті, хто займається популяризацією діяльності економічного факультету та його досягнень, приваблюючи на навчання у ЗНУ нових абітурієнтів.

У числі почесних гостей цього дня на факультет завітали: перший заступник Запорізького регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Олександр Кур’янович, начальник відділу оцінки персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Гриценко, начальник відділу кадрів ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» Олена Близнюк, заступник начальника Державної установи «Запорізький слідчий ізолятор», підполковник внутрішньої служби Дмитро Кандибка, керуюча регіональним відділенням АТ «ОТП Банк» в м. Запоріжжі Марія Вербицька, менеджер по обслуговуванню VIP клієнтів регіонального відділення АТ «ОТП Банк» в м. Запоріжжі Алла Петруненко.

Під час заходу були оголошені результати щорічного конкурсу «Кращий роботодавець 2019 року», а представникам підприємств та організацій із числа переможців були вручені почесні нагороди від економічного факультету – грамоти, кубки і квіти. Лідером за кількістю працевлаштованих випускників економічного факультету вже не перший рік виступає ПАТ КБ «ПриватБанк», який і отримав почесне І місце серед роботодавців. ПАТ МК «Запоріжсталь» відзначений за ІІ місце, а ІІІ місце цього року посів ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», який сьогодні стрімко розвивається, має сучасну інфраструктуру і потребує нових висококваліфікованих кадрів. Проректор Олександр Бондар і декан Алла Череп висловили щиру вдячність й іншим роботодавцям – АТ «ОТП Банк», АТ «Мотор Січ», ДУ «Запорізький слідчий ізолятор» тощо – за плідну співпрацю та підтримку випускників економічного факультету. У числі представників цих підприємств також були випускники ЗНУ. Усі вони щиро дякували за запрошення і висловили готовність й надалі розширювати рамки співпраці із економічним факультетом, приймати на стажування студентів і працевлаштовувати кращих з них.

Своєю чергою багато приємних і цікавих спогадів, побажань, а також важливих моментів, що стосуються підготовки студентів та влаштування випускників економічного факультету, окреслили й інші представники економічного факультету – завідувачі та викладачі кафедр: Анатолій Кущик, Микола Іванов, Олександр Лєпьохін, Дмитро Бабміндра, Надія Шмиголь, Сергій Чеверда. А натомість професорсько-викладацький склад факультету отримав щиру подяку і вислухав розповіді про становлення власної особистості і кар’єри, що відбувалася за підтримки викладачів і під їхнім керівництвом, - від колишніх студентів, а нині співробітників підприємств і установ. Слова щирої вдячності на адресу викладачів висловили Майя Онищеноко, Дмитро Олефіренко, Анастасія Баранчук, Аліна купріянова, Дар’я Пєнзєва та Оксана Комісарова.

На гостей вечора також чекала невеличка концертна програма. Свої пісенні привітання подарували їм студенти-економісти Інна Коваленко та Анастасія Гнєдкова. Хореографічну композицію представили присутнім група танцюристок економічного. Серед присутніх у залі випускників провели жартівливий музичний інтерактив із капелюхом, який читає думки.

Насамкінець святкової зустрічі випускникам побажали усіляких гараздів і висловили настанову зберігати й надалі ключові моменти, що стосуються «економічного братерства», солідарності, кращих традицій факультету. А головне – ніколи не здаватися, аби досягти омріяних вершин. Натомість свої побажання для економічного факультету залишили гості вечора, які написали їх на листочках, що потім прикріпили до дерева бажань. Надалі випускники та викладачі мали змогу поспілкуватися у неофіційній обстановці та зробити чудові фото напам’ять.

 

Автор: Олена Хлистун