МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ЗБИРАЄ УЧНІВСЬКІ ТАЛАНТИ

11.12.2018 08:14

На базі Запорізького національного університету відбувся перший тур  другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. У написанні контрольних робіт взяли участь близько 500 учнів 9-11 класів закладів середньої освіти Запоріжжя та області. За результатами цього етапу інтелектуальних змагань найкращі учасники отримають право захищати свої наукові роботи на засіданнях секцій МАН, які  заплановано на 17 лютого. Про це повідомляє Запорізька обласна державна адміністрація. 

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, учні старших класів, які стали переможцями відбіркового етапу конкурсу МАН на рівні своїх закладів середньої ланки освіти, під час обласного етапу  впродовж трьох годин писали контрольні роботи з базових дисциплін, представлених у Малій академії наук. Цей етап змагань проводився за чотирма основними напрямами.

Так, у роботі відділення історії, філософії, суспільствознавства та науки про Землю взяли участь 130 старшокласників. Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства зібрало 140 осіб. Відділення хімії та біології, екології та аграрних наук обрали 120 юних науковців. У роботі відділення технічних наук, фізики й астрономії, математики, економіки, комп’ютерних наук взяли участь 100 учнів.

Принагідно учасників заходу, а також їхніх наукових керівників ознайомили з важливими новаціями вступної кампанії,  заходами для абітурієнтів, зокрема щодо можливості для старшокласників взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО.