До могил невідомих бійців на Кушугумському кладовищі поклали квіти

29.08.2019 13:05
Родини та друзі загиблих військовослужбовців, ветерани та представники громадськості вшанували пам’ять загиблих захисників, які поховані на Кушугумському цвинтарі.

29 серпня в Україні встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Зранку на Алеї захисників у Запоріжжі відбувся жалобний мітинг. Представники релігійних конфесій провели молебень за загиблими.

Учасник трагічних подій під Іловайськом Тимур Книш відзначив, що упродовж п’яти років завжди цей день згадується з особливою скорботою. Тоді загинули близько 400 українських захисників. Тепер цей день пам’яті закріплено на державному рівні.

Усі, хто приїхав вшанувати пам’ять бійців,  які поховані на Кушугумському кладовищі,  поклали  квіти на могили загиблих.

Загалом на Кушугумському цвинтарі було поховано тіла 119 безіменних героїв, 46 з них були ідентифіковані та перепоховані на території Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Київської областей. Наразі на цвинтарі залишилися могили лише 10 ідентифікованих захисників. Усі українці мають знати і пам’ятати своїх героїв, аби не залишилося жодної безіменної могили.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю