В ПОЛІЦІЇ РОЗПОВІЛИ ПРО БЕЗПОРЯДКИ ПІД ЧАС «ФЕСТИВАЛЮ РІВНОСТІ» В ЗАПОРІЖЖІ

02.10.2017 10:33

В суботу, 30 вересня, близько 60 учасників Фестивалю рівності зібралися в одному з офісних приміщень по вул. Сергія Серікова Комунарського району для проведення семінару. До місця проведення підійшло близько 150 радикально налаштованих молодих людей в масках, які намагалися перешкоджати проведенню заходу, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Для охорони громадського порядку було задіяно близько 70 співробітників поліції. В цей час з зупинки “Автовокзал” на захід йшли дві дівчини. До них підійшло кілька дівчат з “натовпу” і почали їх бити. Коли поліція їх разбороняла, інші представники з “натовпу” скористалися газовими балончиками, петардами і фаєрами. В результаті в Комунарське відділення поліції було доставлено 17 осіб, частина з яких неповнолітні, тому у відділення поліції також були запрошені їхні батьки і складені адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП.

Крім цього за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. Двох дівчат з тілесними ушкодженнями доставлено до лікарні.