Держслужбовець 4-ї категорії  Богдан Федчук напав на журналіста обласної газети.

29.05.2018 16:49
Категория: Аналитика

Держслужбовець 4-ї категорії  Богдан Федчук напав на журналіста обласної газети. Правоохоронці мовчать. 25 травня в прес-клубі «Журналіст» Запорізької обласної організації Національної Спілки Журналістів України, відбулась прес-конференція на тему: «Перешкоджання законній професійній діяльності позаштатного кореспондента газети «Горожанин-Інформ»Дмитра Слободянюка з боку голови Долинської сільської ради Богдана Федчука».

 

 

21 травня 2018 року депутат Долинської сільської ради Запорізького району Віктор Федоряк звернувся з проханням зафіксувати факт подачі і реєстрації підготовлених ним документів на чергову сесію цієї ради до позаштатного журналіста Запорізької обласної газети «Горожанин-Інформ» Дмитра Слободянюка.

 

Прибувши в приміщення вищевказаної сільської ради, Дмитро Слободянюк зафіксував факт відмови в реєстрації документів депутату Віктору Федоряку з боку працівника сільської ради. Намагаючись з'ясувати причини відмови реєстрації, Дмитро Слободянюк та Віктор Федоряк зайшли в кабінет голови цієї сільської ради.

 

У службовому кабінеті голова Долинської сільської ради Богдан Федчук в присутності посадових осіб та добре знаючи, що Дмитро Слобаденюк є позаштатним кореспондентом Запорізької обласної газети «Горожанин-Інформ» вдався до погроз йому та депутату Віктору Федоряку – погроз вбивством і застосуванням фізичної сили. Погрожуючи пістолетом, вiн активно перешкоджав журналістскiй дiяльностi Дмитра Слободянюка і депутататськiй дiяльностi депутата цієї сільської ради Віктора Федоряка, вигнавши їх на вулицю. При цьому мав намір застосувати фізичну силу, схопивши в руки важкий металевий предмет.

 

З метою припинити протиправні дії Богдана Федчука Дмитро Слободянюк та Віктор Федоряк звернулися до Нацполіції із заявою. Те, що сталося було зафіксовано на відеозапис і буде надано в якостi доказа журналістам. Факти перешкоджання законній професійній діяльності позаштатного кореспондента газети «Горожанин-Інформ» Дмитра Слободянюка з боку голови Долинської сільської ради Богдана Федчука були і раніше, але правоохоронні органи ніяких запобіжних заходів з приводу цих дій не вживали. Подивитися відеозапис всі бажаючи можуть на   youtu.be/1NxOu4oK3M    рубрика «Держслужбовець 4-ї категорії «спілкується» з журналістом та депутатом»

 

Це не перший випадок грубого порушення закону з боку голови  Долинської сільської ради Богдана Федчука, але правоохоронні органи в котрий раз не бажають дати оцінку цим порушенням і тим самим надають можливість Федчуку знов коїти беззаконня.